×Rezervace pro Karavany a maringotky Staňkov byla úspěšně odeslána. Ubytovatel Vás bude zpětně kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Karavany a maringotky Staňkov
Staňkov, Staňkov (okres Jindřichův Hradec)

zapamatuj

Kemp Staňkov (okres Jindřichův Hradec) chatová osada

okres Jindřichův Hradec, Třeboňsko

Ubytování v karavanu či maringotce v bezprostřední blízkosti Staňkovského rybníku.

Rozložení pokojů: 8 x 5
Kapacita zařízení: 40 osob

Oblast, kde stojí všechny naše karavany i maringotky je zarostlá převážně vzrostlímy borovicemi a břízami, takže má každý dostatek stínu pro trávení času mimo sluneční žár. Naše karavany stojí každý rok na stejném místě a součástí je i místo na parkování.

Karavany jsou běžné tovární výroby s délkou cca 6 metrů. Každý má k sobě připojenou kompletně uzavíratelnou stanovou předsíň. Karavany jsou u vody skoro v řadě, takže i větší skupina lidí (rodiny a přátelé) mohou sousedit. Karavany jsou sice starší, ale nepoškozené, udržované a čisté! Mají elektrické osvětlení, uvnitř hezký, útulný a pohodlný interiér včetně záclonek a dostatkem úložného prostoru a míst ke spaní. Ve výbavě jsou deky a polštáře. Ve stanové předsíni je podlaha, která zajišťuje pohodlné sezení, dále je zde regál sloužící jako pracovní plocha k vaření a uložení potravin. El osvětlení, plastový stůl se židlemi, lednička s mrazáčkem, el. dvouplotýnkový vařič, sada nádobí, příborů, talířů, hrnků a skleniček. Nože, mísy a misky. Karavany jsou výbavou totožné.
Sociální zařízení
Majitel kempu se rozhodl celé sociální zařízení zrekonstruovat a zmodreznizovat. Teplá voda je ohřívána moderním solárním zařízením a dostatek je jí prakticky kdykoliv. Vše je vybaveno zásobníky na papírové ručníky, toaletním papírem a tekutým mýdlem, je zde také přebalovací pult na kojence.Sociální zařízení je vzdálené cca 50 metrů. Vstup je umožněný pouze s čipem, který obdržíte při ubytování.
Kuchyňka
Mezi sociálním zařízením se nachází kuchyňka, ve které si můžete ohřát jídlo v mikrovlnce nebo na vařiči. K využití je zde také veřejná lednička a místnost s pračkou,kde je možné si vyprat a vyžehlit oblečení.

Potraviny
Vedle recepce autocampu je obchod s pečivem, nápoji, potravinami a mraženými pochoutkami.Součástí je i velmi příjemné posezení. Každý páteční večer v sezóně zde hraje i oblíbená kapela.


Zařízení je využitelné pouze v létě.

Nabídka stravování: bez stravy

Majitel v objektu/24h recepce: ano
Více nezávislých skupin: anoMimosezóna 750,00 Kč objekt/noc min. 1 osoba, Cena zahrnuje 4 bytosti (dospělé osoby, děti, psi), auto, el. proud, vodu, wi-fi připojení
Sezóna 900,00 Kč objekt/noc min. 1 osoba, Cena zahrnuje 4 bytosti (dospělé osoby, děti, psi), auto, el. proud, vodu, wi-fi připojení
Místní poplatek: 10,00 Kč
Znáte tohle ubytování? Byli jste tu ubytován? Neváhejte a podělte se s ostatními..
Autobusová zastávka: Staňkov, 1 km
Vlakové nádraží: Majdalena, 9 km
Obchod: Camp Oasa, 200 m
Restaurace: Camp Oasa 200m

Aktivity v okolí


Letní koupání Letní koupání
Plavba na člunu Plavba na člunu
Turistika Turistika
Houbaření Houbaření
Rybaření Rybaření
Cyklistické tratě Cyklistické tratě
Fotbalové hřiště Fotbalové hřiště
Golfové hřiště Golfové hřiště
Kulečník KulečníkTuristické atrakce v okolí


Staňkovský rybník koupání v obci Staňkov (okres Jindřichův Hradec)538 m
Rybník Hejtman koupání v obci Chlum u Třeboně2.6 km
Zámek Chlum u Třeboně hrady, zámky, zámečky v obci Chlum u Třeboně3.0 km

nahlásit chybu