Informace pro ubytovatele


“Jsem velmi spokojená s Vaší stránkou. Ozývají se mi mnozí ohledně stránky, ale zkušenosti mi stále říkají - Vaše je nejlepší ...”

p. Anna, privát Buček
  1. Kolik mě bude prezentace stát?
  2. Už jsem registrovaný. Jak si upravím svojí prezentaci?
  3. Jak mohu ještě vylepšit prezentaci svého ubytování?


1. Kolik mě bude prezentace stát?


Prezentaci na Uby.cz si můžete vyzkoušet na 300 dní zcela zdarma. Takto si můžete ověřit zda se Vám prezentace opravdu vyplatí a bez zbytečných nákladů propagovat své ubytování. Po skončení zkušební doby prezentace na Uby.cz budete mít v případě zájmu na výběr ze tří placených balíků:

START
STANDARD
EXTRA
jednoduchá prezentace, vhodná pro regiony s minimální konkurencí standardní prezentace, vhodná pro každého nejlepší prezentace, vhodná pro lokality s vysokou konkurencí pro extra zvýraznění
max. 7 fotografií max. 16 fotografií max. 16 fotografií
bez WWW odkaz na Vaši WWW
(SEO efekt)
odkaz na Vaši WWW
(SEO efekt)
pořadí ve výsledcích až za ostatními zařízeními pořadí ve výsledcích před zařízeními s balíkem Start vždy mezi prvními pozicemi ve ​​výsledcích
(pořadí ve výsledcích v rámci balíčků pravidelně rotuje)
Zvýraznění ve výsledcích značkou TOP

Zařízení je zobrazené na hlavní straně portálu.
930 Kč / rok
670 Kč / 6 měsíců
470 Kč / 3 měsíce
1 630 Kč / 2 roky
1 470 Kč / rok
970 Kč / 6 měsíců
730 Kč / 3 měsíce
2 630 Kč / 2 roky
2 700 Kč / rok
1 970 Kč / 6 měsíců
1 430 Kč / 3 měsíce
4 790 Kč / 2 roky
zaregistrovat ubytovací zařízení na Uby.cz


2. Už jsem registrovaný. Jak si upravím svojí prezentaci?


Svojí prezentaci si můžete upravit po přihlášení se pomocí Vašeho e-mailu a hesla, které jste zadávali při registraci.3. Jak mohu vylepšit prezentaci svého ubytování?


Dobrý text dokáže udělat z neúspěšné prezentace úspěšnou. Dobrý text prodává a zvyšuje obsazenost. Návštěvníci portálu čtou jen to, co jim přináší nějakou hodnotu a v případě prezentace ubytovacího zařízení jsou to informace, které jim pomohou lépe si vybrat z většinou opravdu široké nabídky. Připravili jsme pro Vás užitečný návod jak napsat úspěšný popis ubytovacího zařízení.